Skip links

Stworzenie marki – Kącik Słodkości

Stworzenie marki – Kącik Słodkości


Date:
25 marca 2021

Marka

Kącik Słodkości to nasza marka. W ramach niej zajmujemy się profesjonalną aranżacją słodkich stołów.

Cała koncepcja marki została stworzona przez nas – od wymyślenia nazwy, zaprojektowania oferty i identyfikacji wizualnej, po stworzenie strony www i materiałów reklamowych. Zajmujemy się również promowaniem usług i dbamy o jej wizerunek.

Materiały graficzne i wizerunek marki

Logo, oferta, portfolio

Na początku znaleźliśmy odpowiednią nazwę, która będzie pasowała do specyfiki działalności – Kącik Słodkości.

Następnie stworzyliśmy logo marki i wszystkie wyróżniające grafiki, które zobrazują, czym firma się zajmuje: zarówno grafiki na stronę, na profile w mediach społecznościowych, jak i materiały reklamowe. Stworzyliśmy projekt wizytówek oraz ulotkę.

Zadbaliśmy o dobre wyeksponowanie naszych realizacji, które świadczą o tym, jak działamy i jak dbamy o detale aranżacji.

Miejsce w sieci

Strona www, profile w mediach społecznościowych, pozycjonowanie marki

Zadbaliśmy o to, żeby marka miała swoje miejsce w sieci. Stworzyliśmy stronę www.kacikslodkosci.pl, na której można znaleźć potrzebne informacje na temat oferty i realizacji. Zadbaliśmy o stworzenie odpowiednich treści do zakładek informacyjnych oraz artykuły na bloga.

Prowadzimy komunikację w mediach społecznościowych.
Facebook – facebook.com/KacikSlodkosciKielce/
Instagram – instagram.com/KacikSlodkosciKielce/

Zajmujemy się pozycjonowaniem marki na rynku lokalnym. Zoptymalizowaliśmy stronę www pod kluczowe frazy oraz dbamy o wizytówkę Google, na której można znaleźć bieżące informacje oraz opinie klientów.

Promocja marki

Wizytówki na portalach branżowych, nawiązanie współpracy z innymi firmami, kampanie reklamowe

Jesteśmy tam, gdzie klienci szukają firm z branży weselnej i nie tylko, dlatego stworzyliśmy szereg profesjonalnych wizytówek na portalach branżowych.

Nawiązaliśmy współpracę z innymi firmami z branży weselnej z województwa świętokrzyskiego. Stworzyliśmy katalog zniżek na usługi partnerów. Dzięki temu polecamy inne pokrewne usługi i zdobywamy klientów z rekomendacji.

Promujemy usługi aranżacji słodkich stołów na wyszukiwarce Google oraz w mediach społecznościowych. Reklamujemy również markę w czasopismach branżowych.